יצירת קשר

אם גם אתם מחפשים אחר מתנה ייחודית, אם גם אתם רוצים להביא עוגה שכמותה אף אחד עוד לא ראה, אם גם אתם רוצים לראות את הנושא שלכם מאויר בכישרון על פני עוגה, אם גם אתם רוצים לשמח את הילד שלכם עם הדבר שהוא הכי אוהב, (דמות אהובה מעוטרת מעל עוגה נהדרת), נראה שהגעתם למקום הנכון. מה צריך? ובכן אין צורך להפשיל שרוולים, לא ללמוד דבר, ובטח לא ללכלך כלים ולרכוש מצרכים. אלא כל שצריך הוא פשוט להרים אלינו טלפון, לומר מה הוא הנושא, (וגם אם מתלבטים נשמח לייעץ מניסיוננו), ופשוט לאפשר לנו לשמח אתכם. נשמע טוב? נשמע מצוין!

כמה פשוט

נשארו שאלות, לא סגורים לגבי הרכב החומרים, צרכים עוגה ללא מוצרי חלב, צרכים עוגה שתחזיק מעמד מהבוקר לאירוע של הערב, לא יודעים כיצד לשמור אותה, ובכן הרשו לנו לומר שאצלנו כל הפתרונות. פתרונות שהושגו לאחר שילוב של ניסיון עשיר שנצבר בצמוד לאינספור לקוחות מרוצים. אל תתהו, צרו קשר עוד היום ואפשרו לנו לספק לכם את כל הפרטים. לא מחייב ולא משמין.

חלום מתוק

תתפלאו עם כמה אזורים בארץ אנו עובדים, תתפלאו לגבי המחירים האידאליים ואף לגבי הנוחות שבה מקבלים את העוגה. אז מה נישאר? ובכן ליצור עמנו קשר, ולהתחיל לחשוב מה לאייר על העוגה. האם יהיה זה כדורגל, בובה, זר פרחים או קופסת הפתעה. הכול פתוח, הכול אפשרי, צרו עמנו קשר עד היום ועוד חלום מתוק עומד להתגשם.

twitter

אתר זה מתוחזק ע"י מומחה וורדפרס מומחה וורדפרס